דורון גיאת מוזיקה

דורון גיאת - מתופף, מוזיקאי, מרצה ואוטוריטה בעולם המוזיקה והתופים בישראל

כאחד מהמוזיקאים החשובים והבולטים בישראל, זוכה דורון להוקרה רבה עבור מאמציו נושאי הפרי להעלאת רמת ההוראה וליוזמות חינוכיות בתחום המוזיקה. השיטה שייסד כוללת מתודות לימוד שנבנו מנסיון של שנים ומשאיפה לתת מענה מושלם לתלמידים בכל הרמות.

להלן תחומי הלימוד והפעילויות:

תופים | קורס האזנה למוזיקה | מופע יחיד: הכי תוף שיש | כיתות אמן של דורון גיאת | הופעות של אמנים גדולי עולם

לחוש את תהליכי העבודה והיצירה כפי שהם מתרחשים בתעשייה המקצועית ובשטח עצמו. שיטת הלימוד של דורון מיועדת להביא כל תלמידה או תלמיד לנגינה אקלקטית ולשליטה בסגנונות המגוונים של מוזיקה בת זמננו:

רוק, ג'אז, מוזיקה לטינית, פופ, Fאנק, R&B, מוזיקת עולם ועוד.

כל זה תוך סיפוק גירויים מוזיקלים ובתוך מבנה שעוצב במיוחד עבור הקונספט הייחודי של דורון, מוזיקאי עתיר ניסיון שבא מהשטח.

לימודי הכלי משלבים את היסודות ואבני הבנין הקלאסיים עם טכניקה נכונה, בריאה, מודרנית ועדכנית. התלמיד יפתח יכולת אלתור ויתמקצע במגוון רחב של סגנונות מוזיקליים, הוא יכיר וינגן רפרטואר גדול של קטעים, שירים ויצירות שהם חלק בלתי נפרד מהאבולוציה של המוזיקה עד ימינו. הלימודים יקנו לו יכולת גבוהה בקריאת תווים, התנסות בהקלטות אולפן, הבנת מהלכים הרמוניים ותיאוריה.

דורון גיאת מכין תלמידים ללימודים גבוהים בארץ ובחו"ל, לרסיטלים של מבחני הבגרות, לאודישנים של צה"ל ולכל מטרה אחרת. תלמידי אקדמיה רבים ממשיכים את לימודי הכלי שלהם בבית הספר גם בתקופת הלימודים הגבוהים, ומכללות רבות מפנות אליו את תלמידיהם לחיזוק השליטה הכלית.

דורון גיאת נחשב לנציגות הרשמית של האקדמיה למוזיקה Musicians Institute, אשר בהוליווד, קליפורניה.

שיווק כלי נגינה:

דורון גיאת משווק את רוב הרשתות ויבואני כלי הנגינה שבישראל, הייעוץ המקצועי וההגון שהוא מעניק שווים כסף אך ניתנים בחינם ובאהבה, וזאת מעבר למחיר המעולה שהוא מספק לצרכן.
התקשרו או השאירו הודעה:
052-2789143

רוצה שנחזור אליך?