דורון גיאת מוזיקה

דורון גיאת - מתופף, מפיק, נגן הקלטות, מרצה ואוטוריטה בעולם המוזיקה והתופים בישראל

דורון נחשב למתופף בעל חותם אישי בסגנון וב-Feel, ולמוזיקאי ששולט במגוון עצום של סגנונות. מעבר להיותו מוזיקאי הוא מפיק, בעלים של אולפני הקלטה, חוקר מוזיקה, מרצה ומגיש טלוויזיוני.

המופע שלו "הכי תוף שיש" זוכה להצלחה אדירה על כל במות הארץ.

דורון זכה להוקרה רבה עבור מאמציו נושאי הפרי להעלאת רמת ההוראה וליוזמות חינוכיות בתחום המוזיקה. השיטה שייסד כוללת מתודות לימוד שנבנו מניסיון של שנים ומשאיפה לתת מענה מושלם לתלמידים בכל הרמות.

כבר מעל ל-15 שנים מאז שהוא מרצה לקהל הרחב בקורס "קיצור תולדות המוזיקה" ומעביר כיתות אמן מקצועיות בבתי ספר ובמוסדות ללימודי מוזיקה גבוהים.

דורון לימד והביא לגדולות מתופפים רבים בישראל וביניהם עשרות נגנים מקצועיים מכל הז'אנרים, הוא ממשיך ללמד באולפן המפואר שלו בתל אביב.

בשנת 2007 החל להיות יבואן של אמנים והביא את הנגנים הגדולים בעולם לכיתות אמן והופעות בישראל, עד היום הוא הפיק עשרות אירועים בעצמו והיה שותף בהופעות חו"ל אחרות.

בשנת 2023 עלתה לשידור סדרת הטלוויזיה "ג'אזולוגיה" שהפיק והגיש.

בשנת 2024 השיקה חברת Modalics פלאגין תופים בשם MINDst Drums המבוסס על דגימת הנגינה, הסאונד וה-Feel של דורון. למעשה הם סימפלו (דגמו) את נגינתו ב-56,000 דגימות ויצרו אלגוריתם מהפכני שמייצר את האפקט של נגינה אורגנית על מערכת תופים אקוסטית, על המחשב, כתוסף לתוכנת יצירת מוזיקה או כממשק stand alone.

להלן תחומי הפעילות של דורון:

הכי תוף שיש – המופע הייחודי של דורון | לימוד תופים | קורס קיצור תולדות המוזיקה | כיתות אמן של דורון גיאת | הופעות של אמנים גדולי עולם | הקלטת תופים

דורון גיאת הינו מוזיקאי רחב יריעה ומתופף רב סגנוני עם סגנון ייחודי מובהק משלו. הידע הרב שלו הביא אותו לפתח הרצאות וסדנאות לימוד, ולהפיק סדרת טלוויזיה בה הוא מנגן ומארח מוזיקאים גדולי עולם. סדרת הטלוויזיה נושאת את השם ג'אזולוגיה.
 
את שמו הטוב הוא קנה דרך היותו נגן אקלקטי שניגן בהפקות רבות, תוכניות טלוויזיה, הקלטות ופסטיבלים. מיותר לציין שאולפן ההקלטות שלו ברחוב דיזנגוף 98 נחשב לאחד מאולפני המוזיקה האקוסטיים היפים והמקצועיים ביותר בישראל, והוא פועל 24/7 בהפקת מוזיקה ואלבומים.
 
דורון גיאת מכין תלמידים ללימודים גבוהים בארץ ובחו"ל, לרסיטלים של מבחני הבגרות, לאודישנים של צה"ל ולכל מטרה אחרת. תלמידי אקדמיה רבים ממשיכים את לימודי הכלי שלהם איתו גם בתקופת הלימודים הגבוהים, ומכללות רבות מפנות אליו את תלמידיהם לחיזוק השליטה הכלית.

דורון גיאת נחשב לנציגות הרשמית של האקדמיה למוזיקה Musicians Institute, אשר בהוליווד, קליפורניה.

שיווק כלי נגינה:

דורון גיאת משווק את רוב הרשתות ויבואני כלי הנגינה שבישראל, הייעוץ המקצועי וההגון שהוא מעניק שווים כסף אך ניתנים בחינם ובאהבה, וזאת מעבר למחיר המעולה שהוא מספק לצרכן.
התקשרו או השאירו הודעה:
052-2789143

רוצה שנחזור אליך?

דילוג לתוכן