דורון גיאת מוזיקה

דורון גיאת - מתופף, מוזיקאי, מרצה ואוטוריטה בעולם המוזיקה והתופים בישראל

כאחד מהמוזיקאים החשובים והבולטים בישראל, זוכה דורון להוקרה רבה עבור מאמציו נושאי הפרי להעלאת רמת ההוראה וליוזמות חינוכיות בתחום המוזיקה. השיטה שייסד כוללת מתודות לימוד שנבנו מנסיון של שנים ומשאיפה לתת מענה מושלם לתלמידים בכל הרמות.

להלן תחומי הפעילות של דורון:

תופים | קורס האזנה למוזיקה | מופע יחיד: הכי תוף שיש | כיתות אמן של דורון גיאת | הופעות של אמנים גדולי עולם

דורון גיאת הינו מוזיקאי רחב יריעה ומתופף רב סגנוני עם סגנון ייחודי מובהק משלו. הידע הרב שלו הביא אותו לפתח הרצאות וסדנאות לימוד, ולהפיק סדרת טלוויזיה בה הוא מנגן ומארח מוזיקאים גדולי עולם. סדרת הטלוויזיה נושאת את השם ג'אזולוגיה.
 
את שמו הטוב הוא קנה דרך היותו נגן אקלקטי שניגן בהפקות רבות, תוכניות טלוויזיה, הקלטות ופסטיבלים. מיותר לציין שאולפן ההקלטות שלו ברחוב דיזנגוף 98 נחשב לאחד מאולפני המוזיקה האקוסטיים היפים והמקצועיים ביותר בישראל, והוא פועל 24/7 בהפקת מוזיקה ואלבומים.
 
דורון גיאת מכין תלמידים ללימודים גבוהים בארץ ובחו"ל, לרסיטלים של מבחני הבגרות, לאודישנים של צה"ל ולכל מטרה אחרת. תלמידי אקדמיה רבים ממשיכים את לימודי הכלי שלהם איתו גם בתקופת הלימודים הגבוהים, ומכללות רבות מפנות אליו את תלמידיהם לחיזוק השליטה הכלית.

דורון גיאת נחשב לנציגות הרשמית של האקדמיה למוזיקה Musicians Institute, אשר בהוליווד, קליפורניה.

שיווק כלי נגינה:

דורון גיאת משווק את רוב הרשתות ויבואני כלי הנגינה שבישראל, הייעוץ המקצועי וההגון שהוא מעניק שווים כסף אך ניתנים בחינם ובאהבה, וזאת מעבר למחיר המעולה שהוא מספק לצרכן.
התקשרו או השאירו הודעה:
052-2789143

רוצה שנחזור אליך?