הכי תוף שיש – האבולוציה של המוזיקה דרך התופים

הרצאה אינטראקטיבית

 

דורון גיאת נחשב לאוטוריטה בעולם המוזיקה והתופים בישראל, בזכות טעמו המוזיקלי המשובח ובחירותיו האמנותיות, ובזכות מאמציו נושאי הפרי להעלאת רמת ההוראה וליוזמות חינוכיות בתחום המוזיקה בישראל. 

המופע הקרוב

הופעה מקוונת שמשודרת באיכות גבוהה מהאולפן בתל אביב דרך מערכת Screenz Live

תאריך: יום שלישי 29/12/2020

תחילת מופע: 21:00

"אפשר למנות על כף יד אחת את מספר המתופפים והמוזיקאים בכלל, המסוגלים לעשות את מה שדורון גיאת מבצע במהלך 90 הדקות של ההרצאה. 

ובכלל, לקרוא לאירוע הרצאה זה קצת כמו לקרוא למנות של השף ז'ואל רובישון – אוכל….

זו חוויה חושנית מטורפת, לא לבעלי לב חלש, בה דורון מביא לידי ביטוי, באופן החי ביותר – בעזרת מערכת תופים, יכולת וירטואוזית, ידע מעמיק והבנה אבסולוטית – את גילגולי המוזיקה בעידן המודרני; מימי הבלוז והסול, דרך הרוקנ'רול ועד מוזיקת הפופ המתקדמת והממוחשבת של ימינו. אחריה, לא תשובו לשמוע מוזיקה כפי ששמעתם קודם."

מולי רבינא

על המופע

דרך פרספקטיבה של היסטוריה כלכלית וחברתית, דורון לוקח את הקהל למסע המופלא שיצר את המוזיקה בת זמננו, וממחיש – בנגינה ובהסברים – את המיזוג של התרבות האפריקאית עם האירופאית, את נפלאות האלתור, ואת התמורות שהולידו את הסגנונות החדשים: ג'אז, בלוז, R&B, רוק, לאטין, Fאנק, מוזיקה אלקטרונית ומוזיקת עולם, ועוד.

על דורון גיאת

כנגן אקלקטי השולט בהרבה סגנונות הוא עשה את שמו כנגן הפקות ותוכניות טלוויזיה, וכן דרך נגינתו בהרכבי ג'אז מודרני, רוק, לאטין ומוזיקת עולם. 

הוא התפרסם בעולם דרך נגינתו בפרויקט הבינלאומי Project RnL בו שיתף פעולה בשני קליפים עם הקלידן האגדי ג'ורדן רודס מלהקת Dream Theater.

בשנת 2018 הושק למכירה עולמית "ליין" המצילות המשובח שעיצב בחברת Bosphorus.

בשנת 2016 הקים את טריו הג'אז Giat Steps וניגן בהפקה "השחור החדש" של גיא מזיג (הדורבנים).

דורון הוא המייסד והבעלים של בית הספר למוזיקה בדיזנגוף 98, תל אביב.

לקהל שכבר היה בהרצאה

פלייליסט לאבולוציה של המוזיקה iLoveMusic