הכי תוף שיש – האבולוציה של המוזיקה דרך התופים

הכי תוף שיש - על הבמה

מופע תופים משולב עם הרצאה ובשיתוף הקהל

המופע מאושר ועדת הרפרטואר של משרד התרבות ונמצא בסל תרבות ובגפ״ן (תוכנית 26943). מושלם לוועדי עובדים ולימי כיף והעשרה.

תקציר

דרך השירים שכולנו אוהבים, בנגינה תוססת ומצגת מושקעת, דורון לוקח את הקהל למסע המופלא שיצר את המוזיקה בת זמננו, וממחיש בנגינה ובהסברים את המיזוג של התרבות האפריקאית עם האירופאית, את נפלאות האלתור, ואת התמורות שהולידו את הסגנונות החדשים: ג'אז, בלוז, R&B, רוק, לאטין, Fאנק, מוזיקה אלקטרונית ומוזיקת עולם, ועוד.

קראו על דורון גיאת

ביקורת על המופע

"אפשר למנות על כף יד אחת את מספר המתופפים והמוזיקאים בכלל, המסוגלים לעשות את מה שדורון גיאת מבצע במהלך 60 הדקות של ההרצאה.  ובכלל, לקרוא לאירוע הרצאה זה קצת כמו לקרוא למנות של השף ז'ואל רובישון – אוכל…. זו חוויה חושנית מטורפת, לא לבעלי לב חלש, בה דורון מביא לידי ביטוי, באופן החי ביותר – בעזרת מערכת תופים, יכולת וירטואוזית, ידע מעמיק והבנה אבסולוטית – את גילגולי המוזיקה בעידן המודרני; מימי הבלוז והסול, דרך הרוקנ'רול ועד מוזיקת הפופ המתקדמת והממוחשבת של ימינו. אחריה, לא תשובו לשמוע מוזיקה כפי ששמעתם קודם."
מולי רבינא

בין החברות והלקוחות שאצלם היה המופע

חברות: ברנקו וייס, תאגיד המים, עיריית רמת השרון.

בתי ספר תיכוניים: תיכון רוטנברג רמת השרון, שב"צ גבעתיים, תיכון רבין כפר סבא, תיכון מקיף ה' אמירים ראשל"צ, תיכון מקיף ח' ראשל"צ, התיכון החברתי השלום מצפה רמון, בי"ס תיכון עין החורש, בי"ס רמות ים מכמורת, עירוני ה' תל אביב, בי"ס זיו ירושלים.

מועדונים: טוקהאוס תל אביב, צוותא תל אביב, בר גיורא תל אביב, אוזןבר תל אביב, בית היוצר תל אביב.

לקהל שכבר היה בהרצאה

דילוג לתוכן