קורס האזנה למוזיקה

אחרי הקורס לא תשובו לשמוע מוזיקה כפי ששמעתם קודם.

רוצים לדעת את ההבדל בין היפ-הופ לבי-בופ? בין סמבה לסלסה? בין רוק כבד, מטאל לפרוג? רוצים ללמוד לאהוב ג'אז? לדעת מה זה בלוז? רוצים להיפתח ולהרחיב את יריעת הסגנונות המוזיקליים שלכם? להבין את המוזיקה של פעם ולדעת מה מתרחש היום? שוחרי תרבות – הגעתם למקום הנכון.

10 מפגשים בני שעתיים כל אחד. כל מפגש שם דגש על נושא מסוים המשמש לנקודת המוצא, ומשם יוצא למסע אל מגוון סגנונות, והכל דרך הצלילים, המוזיקה. אתם תתוודעו להמון אמנים ולהקות שלא הכרתם.

הקורס מיועד לקהל הרחב, החל מאדם שאין לו מושג דל לגבי מוזיקה וכלה בנגן המקצועי, הידע וההסברים ישמשו השראה לכל משתתף.

הלקוחות שעברו את הקורס מעידים: חווייה משנת חיים שלא תישכח!

דורון גיאת נחשב לאוטוריטה בעולם המוזיקה והתופים בישראל וחולש על ידע רחב ומקיף מאד. מחד – מוזיקאי שראה עולם וממשיך לפקוד הרבה הופעות ולהיות מעודכן בכל דבר חשוב שיוצא לשוק; מאידך – אמן למוד במה ומרצה מנוסה, שילוב התכונות הזה מאפשר לו להעביר את הידע שלו באופן מסודר ודידקטי, ויחד עם זה בצורה כיפית ונעימה האופיינית לאופיו החם. הקורס מובנה על פי סדר הגיוני המעניק לתלמידים ידע מוזיקלי שמתרחב ונבנה משיעור לשיעור, השיעורים כוללים הדגמות Live אשר ממחישות בצורה חיה את הסגנונות המוזיקליים.

הקורס סוקר את התפתחות המוזיקה הקלה במאה השנים האחרונות ובונה את ההבנה והרקע להיווצרותה של המוזיקה בת זמננו, ששורשיה נעוצים אי שם באפריקה וצמיחתה הפורייה בארה"ב. המשתתפים בקורס יבינו איך סגנונות הפכו לז'אנרים עצמאיים, אשר בתוכם פלגים של תת-סגנונות.

ממוזיקת ה-Gospel, הדיקסי-לנד של ניו אורלינס, דרך ה-SWING, ה-BOP, הרוק, אל הפיוז'ן והגראנג', הR&B- הרגאיי, ועוד. כל מפגש שם דגש על נושא מסוים המשמש לנקודת המוצא, ומשם יוצא למסע אל מגוון סגנונות, והכל דרך הצלילים, המוזיקה.

המסע המוזיקלי יעבור בין סגנונות מוזיקה שונים, כגון: ראגטיים, ג'אז, בלוז, פאנקי, מוזיקה לטינית, רוק, פופ, רגאיי, מוזיקת עולם ועוד… הקורס יספק לכם את כל התשובות והידע, ויזין אתכם בתשוקה חדשה להקשבה למוזיקה.

בין השאר ייסקרו עבודותיהם של סקוט ג'ופלין, לואי ארמסטרונג, הביטלס, סטינג, צ'יק קוריאה, דיוק אלינגטון, בילי הולידיי, לד זפלין, מיילס דיוויס, ג'ימי הנדריקס, ג'ון קולטריין, ג'יימס בראון, ג'טרו טול, ארתה פרנקלין, סטיבי וונדר, פיטר גבריאל, טיטו פואנטה, פאקו דה-לוסיה, אלן הולדסוורת', זקיר חוסיין, Soundgarden, אריקה באדו, The Roots, היאטוס קיוטה ועוד רשימה ארוכה של אמנים רבים וטובים.

דורון גיאת בריאיון לרדיו 102FM על הקורס והמופע "הכי תוף שיש" שנולד ממנו

רוצה שנחזור אליך?