שיעורי פיתוח קול

לימודי שירה ופיתוח קול יתמקדו בהקניית טכניקת שירה נכונה ועבודה ראויה עם הגוף, על כל המשתמע מכך: נשימה סרעפתית, שימוש יעיל בחלל הפה ובמיתרי הקול, נינוחות גופנית ועוד 
כל אלו יביאו להפקת צליל מלא ולהרחבת המנעד.

מסלול הלימודים תואם לגישה הכללית של בית הספר, אשר שם לו ליעד להביא כל תלמיד לשליטה בסגנונות המגוונים של מוזיקה בת זמננו – רוק, R&B, Soul, פאנק וג'אז.

האימון הטכני מבוסס על טהרת הטכניקה הקלאסית והסולפז', שמטרתו להכשיר כל מוזיקאי לשירה נקייה ומדויקת, בלי קשר לטיב קולו וליכולות השירה האחרות שלו (סולפג' מהווה גם חלק אינטגרלי בשיעורי פיתוח שמיעה למוזיקאים מכל התחומים).

אך העולם הקלאסי בלבד לא יספיק בשביל להביא את התלמיד לשליטה ווקאלית ויכולת אלתור בתוך מבנים מוזיקליים של היום, ולכן אנו מעמיקים את השליטה בהרמוניה ובחוקיה.

תלמידים מתקדמים יוכלו, ואולי אפילו יצטרכו להעשיר את הידע ההרמוני שלהם בעזרת שיעורים נפרדים בתאוריה והרמוניה, ואפילו שיעורי מקלדת. ישנה אפשרות להרחיב את תכנית הלימודים כך שתכלול את הנושאים האלו, ואף תכלול לימודי הפקה, אולפן ביתי ו/או הפקת אלבום באולפן ההקלטות המקצועי של בית הספר.

מיטב הזמרים והזמרות יביאו אתכם לשירה על מהלכים הרמוניים ושינויי אקורדים (=Chord Changes) מורכבים, יסייעו לכם למצוא את קולכם הפנימי, לחדד את סגנונכם, להעצים את הנוכחות והבטחון שלכם על במה ובתוך הרכב.

תלמידים במסלול פיתוח קול יוכלו להשתתף באנסמבלים המודרכים של בית הספר ולקבל נסיון רב בעבודה עם הרכב ומפיק, בתנאי התעשייה של היום. אתם מוזמנים לקרוא על האנסמבלים שלנו בלחיצה כאן.

סדנאות Singer/Songwriter מקצועיות מועברות גם ע"י המוזיקאי והשחקן דן תורן.

בית הספר מכין תלמידים ללימודים גבוהים בארץ ובחו"ל, לרסיטלים של מבחני הבגרות, לאודישנים של צה"ל, לתוכניות ריאליטי בטלויזיה ולכל מטרה אחרת.

רוצה שנחזור אליך?