פסנתר חשמלי

חושבים לרכוש פסנתר חשמלי? מחפשים את הפסנתר האחד שיענה במדויק על צרכיכם? אם כן, לנו בחנות של דורון גיאת יש פתרונות מצוינים עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של פסנתרים חשמליים המיוצרים על ידי החברות והמותגים המובילים בעולם, במחירים נוחים במיוחד ועם אפשרות לאיסוף עצמי או משלוח עד לפתח ביתכם.

מבחר סוגי פסנתרים חשמליים

לרשותכם מגוון איכותי ועשיר של סוגי פסנתרים חשמליים עומדים וניידים, החל מרמת מתחילים ועד למוסיקאים מקצועיים. כאמור, הפסנתרים מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם, ביניהן מותגי העל Roland ו-Medeli. להלן מספר דוגמאות נבחרות:
• פסנתר חשמלי עומד של ROLAND מדגם RP301SB: כפתורים נוחים לשימוש בפאנל קדמי, משקל 39 ק”ג, כולל בין היתר 88 קלידים, 5 אפשרויות רגישות מגע, ופוליפוניה של 128 צלילים.
• פסנתר חשמלי עומד Medeli מדגם DP70U: בעל פיצול מקלדת ובמשקל 55 ק”ג, הכולל בין היתר 88 קלידים, פוליפוניה של 128 צלילים ו- 60 שירים מובנים.
• פסנתר חשמלי נייד של Medeli מדגם SP-5100: בעל סאונד טוב ובמחיר מצוין, שוקל 19 ק”ג וכולל בין היתר 88 קלידים, פוליפוניה של 64 צלילים, מטרונום מובנה, הקלטה פנימית וכן הרחבה באמצעות כרטיס SD וחיבורים ל- Midiול- USB.
• פסנתר במה מקצועי של ROLAND מדגם RD-800: זהו פסנתר במה חשמלי הטוב ביותר שאפשר לבקש, הכולל בין היתר 1100 סמפלים של כלי נגינה, חיבור פדלים לאפקטים, ואפשרות להתאמתם של צלילים עם כפתורי שליטה. כמו כן, הדגם היוקרתי כולל יציאות XLR מאוזנות, אפשרות נגינה והקלטה של קבצי WAV ותאורה 320240 X.

רכישת פסנתר חשמלי בדרך הנוחה לכם

את מוצרי החנות תוכלו לרכוש באופן הנוח והנכון ביותר עבורכם, בין אם און ליין דרך אתר האינטרנט שלנו או בחנות עצמה. לרשותכם עומד גם צוות בעל ידע וניסיון מוסיקלי נרחב, שישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ושירות אדיב לשביעות רצונכם המלאה – עד לאיתור ורכישת פסנתר חשמלי התפור למידותיכם. הבחירה תיעשה בין היתר בהתאם לרמתכם המוסיקלית, מטרת וצרכי השימוש בפסנתר, ועל פי גובה התקציב שהגדרתם לרכישה.

לייעוץ מקצועי והזמנות

רוצים לדעת עוד על סוגי הפסנתרים שאנו מחזיקים? מעוניינים לקבל סיוע מקצועי בבחירת פסנתר חשמלי מומלץ המתאים במדויק לצרכיכם? אם כן, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם החנות של דורון גיאת בטלפון 052-2789143, ואחד מאנשי הצוות שלנו ישמח לעמוד כבר עכשיו לרשותכם.